Vaillant VWZ MEH 97/6 MB2 modul
| Egnet til centralvarme opvarmning | Ja |
| Kølemiddel type | R410a |
| Egnet for varm brugsvand | Ja |
| Egnet for vandopvarmning til svømmebade | Nej |
| Antal faser | 1 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Indendørs/udendørs | Indendørs |
| Tilslutningsspænding | 230 V |
| Fødevarekontaktmateriale | Nej |
| REACH | Ja |
Original: $2,363.96
-65%$2,363.96
$827.39
Description
| Egnet til centralvarme opvarmning | Ja |
| Kølemiddel type | R410a |
| Egnet for varm brugsvand | Ja |
| Egnet for vandopvarmning til svømmebade | Nej |
| Antal faser | 1 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Indendørs/udendørs | Indendørs |
| Tilslutningsspænding | 230 V |
| Fødevarekontaktmateriale | Nej |
| REACH | Ja |













