Panasonic Luft/Luft Indedel CS-HZ25XKE
Det smarte, nye HZ-XKE varmepumpe leveres nu med nanoe ™ X -teknologi. Med avancerede kontrolmuligheder, stilfuldt design og intelligente funktioner. Flagship modellen er designet til at gøre dit hjem komfortabelt, renere og behageligt sted at være selv under ekstreme forhold.
| Type | Enkelt rum |
| Inverter styret | Ja |
| VRF udførelse | Nej |
| Antal faser | 1 |
| Bredde af indbygningsenhed | 870 mm |
| Dybde på indvendig enhed | 229 mm |
| Farve på indvendig enhed | Hvid |
| Frekvens | 50 Hz |
| Højde indendørsenhed | 295 mm |
| Køleeffekt Nominel | 2,5 |
| Kølekapacitet | 0.85 - 300 kW |
| Kølemiddel type | R32 |
| Max Kølekapacitet | 3 |
| Max Varmeydelse | 7,5 |
| Med trådløs fjernbetjening | Ja |
| Model (indvendig enhed) | Væg (høj) |
| Nominal diameter sugeledning | 3/8 tomme |
| Nomineldiameter på væskerørledning | 1/4 tomme |
| Sikring (langsom) | 13 A |
| Tilslutningsspænding | 230 V |
| Udvendig diameter på væskerørledning | 6,35 mm |
| Udvendig rørdiameter sugeledning | 9,52 mm |
| Varmeeffekt Nominel | 3,2 |
| Varmeydelse | 0.85 - 7.5 kW |
| Virkeprincip | Køling og opvarmning |
| Fødevarekontaktmateriale | Nej |
| REACH | Ja |
Original: $904.43
-65%$904.43
$316.55
Description
Det smarte, nye HZ-XKE varmepumpe leveres nu med nanoe ™ X -teknologi. Med avancerede kontrolmuligheder, stilfuldt design og intelligente funktioner. Flagship modellen er designet til at gøre dit hjem komfortabelt, renere og behageligt sted at være selv under ekstreme forhold.
| Type | Enkelt rum |
| Inverter styret | Ja |
| VRF udførelse | Nej |
| Antal faser | 1 |
| Bredde af indbygningsenhed | 870 mm |
| Dybde på indvendig enhed | 229 mm |
| Farve på indvendig enhed | Hvid |
| Frekvens | 50 Hz |
| Højde indendørsenhed | 295 mm |
| Køleeffekt Nominel | 2,5 |
| Kølekapacitet | 0.85 - 300 kW |
| Kølemiddel type | R32 |
| Max Kølekapacitet | 3 |
| Max Varmeydelse | 7,5 |
| Med trådløs fjernbetjening | Ja |
| Model (indvendig enhed) | Væg (høj) |
| Nominal diameter sugeledning | 3/8 tomme |
| Nomineldiameter på væskerørledning | 1/4 tomme |
| Sikring (langsom) | 13 A |
| Tilslutningsspænding | 230 V |
| Udvendig diameter på væskerørledning | 6,35 mm |
| Udvendig rørdiameter sugeledning | 9,52 mm |
| Varmeeffekt Nominel | 3,2 |
| Varmeydelse | 0.85 - 7.5 kW |
| Virkeprincip | Køling og opvarmning |
| Fødevarekontaktmateriale | Nej |
| REACH | Ja |













